Harroni Rita Orën, kjo është nëna e saj seksi - Bota Sot
Harroni Rita Orën, kjo është nëna e saj seksi

Bota e Yjeve

Harroni Rita Orën, kjo është nëna e saj seksi

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 14:53
Vera Ora

Nëna e yllit të muzikës pop Rita Ora, Vera, kohët e fundit me kërkesë të vajzës së saj, ka vendosur të paraqitet në kostume të larjes, duke tronditur shumë tifozë të këngëtares së famshme.

Nëna e tre fëmijëve e cila ka 39-vjeç, u përball me probleme të mëdha shëndetësore, kur ajo u diagnostikua me kancer të gjirit.

Ajo thotë se për herë të parë publikisht ka guxuar të dalë për kamerat.

“Nuk kisha besim dhe u përpoqa të fshehja plagët me kostume të ndryshme që i vesha. Por pastaj kam zbuluar kostume "Amoena", të dizajnuara për gratë, , të cilat janë shumë të rehatshme dhe ju bëjnë të ndiheni mirë", tha Vera, e cila kishte kohë që kishte probleme me vetëbesimin e saj pas operacionit të kancerit.

Vera thekson se vajzat e saj Elena dhe Rita, si dhe djali i saj Don dhe bashkëshorti Nik ishin të kënaqur kur panë fotot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...