Pas ndarjes së çmimeve në ‘Brit Awards’, Dua Lipa ndan këto momente të lumtura - Bota Sot
Pas ndarjes së çmimeve në ‘Brit Awards’, Dua Lipa ndan këto momente të lumtura

Bota e Yjeve

Pas ndarjes së çmimeve në ‘Brit Awards’, Dua Lipa ndan këto momente të lumtura

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 20:56
Dua Lipa

Mbrëmë është mbajtur evenimenti i njohur "Brit Awards" në të cilin Dua Lipa rrëmbeu një çmim.

Kënga “One Kiss”, e këngëtares shqiptare, Dua Lipa në duet me Calvin Harris u zgjodh “Kënga më e mirë e vitit”.

E pas ndarjes së çmimeve, është organizuar edhe një ndejë ku artistja 23 vjeçare publikoi disa nga momentet më të lumtura në Instagram.

Në imazhet e Lipës shihet edhe i dashuri i saj, babai i Duas, Dukagjini dhe e gjithë familja teksa po argëtohen pafund.

Ajo çka tërheq vëmendje është pamja e këngëtares shqiptare, veshja karakteristike por nuk ka dyshim se duket për mrekulli. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...