“Shkoi me kunatin e shoqes së ngushtë”- Afera seksuale për të cilën po flet gjithë bota - Bota Sot
“Shkoi me kunatin e shoqes së ngushtë”- Afera seksuale për të cilën po flet gjithë bota

Bota e Yjeve

“Shkoi me kunatin e shoqes së ngushtë”- Afera seksuale për të cilën po flet gjithë bota

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 18:00
Tristan Thompson, Khloe Kardashian dhe Jordyn Woods

Ndërsa në Shqipëri, të gjithë kanë qenë të fokusuar tek djegia e mandateve nga ana e opozitës, në botë lajm kryesor, ka qenë një aferë seksuale në familjen Kardashian.

Image

Por çfarë ka ndodhur.

Bashkëshorti i Khloe Kardashian, motrës së Kim Kardashian, ka pasur një aferë seksuale me shoqen e ngushtë të motrës tjetër Kardashian, Kylie.

Tristan Thompson, bashkëshorti i Khloe, ka shkuar me shoqen e ngushtë të Kylie, Jordyn Woods.

Menjëherë pas publikimit të këtij lajmi, çifti u ndaj, ndërsa në familjen Kardashian ka plasur “bomba”, pasi “tradhtaren” e kanë mes tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...