Kim Kardashian ‘këshillë’ për mikeshën tradhtare: Shko gjej një mashkull tëndin dhe... - Bota Sot
Kim Kardashian ‘këshillë’ për mikeshën tradhtare: Shko gjej një mashkull tëndin dhe...

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ‘këshillë’ për mikeshën tradhtare: Shko gjej një mashkull tëndin dhe...

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 21:01
Kim Kardashian

Tradhtia e partnerit të yllit televiziv Khloe Kardashian me mikeshën e ngushtë të familjes, Jordyn Woods, ka shkaktuar zemërimin e Kim Kardashian.

Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale ku ndërkohë që po udhëton së bashku me Khloen dhe një tjetër mikeshë të tyre, Malika Haqq, ka dhënë një mesazh të qartë për Jordyn.

Nën tingujt e këngës “Mos u merr me burrin tim” ato kanë kënduar vargjet: “Ja një këshillë e vogël për ty, gjej një burrë tëndin”.

Gjithashtu pasi publikimit në media të tradhtisë së basketbollistit Tristan Thompson me modelen Jordyn Woods, Kim Kardashian i ka fshirë të dy nga profili i saj në Instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...