Aktori Jason Statham në rolin e babait, mëson djalin e tij si të ngas skuter - Bota Sot
Aktori Jason Statham në rolin e babait, mëson djalin e tij si të ngas skuter

Bota e Yjeve

Aktori Jason Statham në rolin e babait, mëson djalin e tij si të ngas skuter

Më: 12 mars 2019 Në ora: 14:44
Jason Statham

Ai është më i njohur për të luajtur duke portretizuar karaktere të ashpra, të pariparueshme dhe dinake, përcjellë "Bota Sot".

Por Jason Statham tregoi anën e tij më të butë kur mësoi djalin e tij, 20 muaj, Jack se si të ngiste një skuter në Beverly Hills të hënën.

Aktori, 51 vjeç, dukej çdo 'pëllëmbë' baba i përkushtuar, derisa mësonte djalin e tij, në përpjekjen që ta ngasin i vetëm skuterin blu.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...