Bëmë mama të të ngjaj, djali i Ponit paska super zë - Bota Sot
Bëmë mama të të ngjaj, djali i Ponit paska super zë

Bota e Yjeve

Bëmë mama të të ngjaj, djali i Ponit paska super zë

Më: 14 mars 2019 Në ora: 14:20
Poni

Që në daljen e saj të parë, këngëtarja e njohur Poni fitoi zemrat e publikut.

Tashmë ajo është kthyer në një ndër artistet më të dashura dhe këngët e saj janë të njohura për të gjithë.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video nga jeta e sa profesionale.

Por ndonjëherë Poni publikon edhe pamje të djalit të saj që quhet Frenk.

Ditën e sotme këngëtarja ka uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.

Ajo ka zgjedhur pikërisht një video të djalit të saj teksa këndon “I believe I ca fly.

Kështu Poni ka zbuluar dhe një talent të djalit të saj dhe duket se e ka trashëguar talentin për këngë nga nëna e tij. “Mëngjes vere, gëzuar Ditën e Verës”, shkruan këngëtarja përmbi videon.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...