Krizë në martesën e Justin Bieber dhe Hailey, çifti drejt ndarjes? - Bota Sot
Krizë në martesën e Justin Bieber dhe Hailey, çifti drejt ndarjes?

Bota e Yjeve

Krizë në martesën e Justin Bieber dhe Hailey, çifti drejt ndarjes?

Më: 15 mars 2019 Në ora: 15:36
Justin Bieber dhe Hailey

Këngëtari, Justin Bieber ka marrë ndihmë për depresion gjatë muajit të kaluar.

Por ‘lufta’ e tij me depresionin duket se ka të bëjë pikërisht me të dashurën e tij, raporton Week Weekly..

Një i brendshëm tha se miqtë e Bieber janë të shqetësuar për marrëdhënien e tij me Hailey dhe se të dy po kalojnë një periudhë të vështirë.

I brendshmi shtoi se Bieber është jashtë vendit tani. “Ai është në Kanada dhe është izoluar,” thotë burimi.

Bieber ndjehet sikur po trajtohet si një kafshë kudo që shkon dhe ka gjithmonë njerëz rreth tij që nuk e lënë rehat me foto.

Na raportuan më parë se Baldwin dhe Bieber janë të përkushtuar që t’i përmbahen gjërat. “Hailey nuk do të largohet nga Justin dhe ai nuk do ta lërë as atë”, përfundon burimi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat