Një çift pëllumbash të dashuruar në Londër - Bota Sot
Një çift pëllumbash të dashuruar në Londër

Bota e Yjeve

Një çift pëllumbash të dashuruar në Londër

Më: 16 mars 2019 Në ora: 15:16
Channing Tatum dhe Jessie J

Channing Tatum dhe Jessie J janë ndër çiftet më të lumtura të Hollivudit, të cilët vendosën të dalin publikisht në Londër. Aktori 38-vjeçar dhe këngëtarja 30-vjeçare kanë nisur historinë që në tetor të vitit të kaluar, por asnjëherë nuk ishin parë në praninë e njëri-tjetrit.

Duket se ata janë më të dashuruar se kurrë pasi fotografitë nga “Just Jared” e transmetojnë romancën e bukur. Ndër imazhe, artistët shfaqen duke ecur në rrugë me duar të kapura dhe kështu konfirmojnë se po kalojnë një kohë shumë të këndshme.

Këngëtarja dhe aktori janë takuar për herë të parë në vitin 2015 në eventin “MTV Movie Awards”. Historia e tyre nisi rreth 6 muaj pas divorcit të Channing.

Aktori i dha fund martesës 9-vjeçare me Jenna Dewan në prill të vitit të kaluar. Ata janë prindër të një vajze që quhet Everly dhe është 5 vjeçe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...