Kylie Jenner shijon ditën me diell bashkë me vajzën, ‘përvëluese’ në bikini - Bota Sot
Kylie Jenner shijon ditën me diell bashkë me vajzën, ‘përvëluese’ në bikini

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shijon ditën me diell bashkë me vajzën, ‘përvëluese’ në bikini

Më: 18 mars 2019 Në ora: 09:25
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka publikuar disa imazhe bashkë me vajzën.

Kylie Jenenr e shfrytëzoi ditën e djeshme për të marrë rreze dielli bashkë me vajzën, shkruan lajmi.net.

Modelja po mbante në gjoks vajzën, ndërsa publikoi fotografinë provokuese në bikini.

“Fëmija im është ngjitur në mua si ngjitës së fundi”, ka shkruar Kylie mbi imazhin me Stormin, e më tej postoi edhe një video ku po bisedonte me vajzën.

Për ndryshe, Stormi është fëmija i parë i Kyliet dhe Travis Scott.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...