Rosie përplot stil në tapetin e kuq - Bota Sot
Rosie përplot stil në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Rosie përplot stil në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 18 mars 2019 Në ora: 16:51
Rosie Huntington-Whiteley

Ajo nuk është vetëm e bukur, por edhe modele dhe biznesmene e suksesshme.

Dhe Rosie Huntington-Whiteley dukej e mahnitshme në Daily Front Row Fashion Awards, përcjell Bota sot.

Eventi u mbajt në Beverly Hills Hotel, ku mblodhi yje të shumtë, e Rosie shkëlqeu me veshjen e saj përplot stil.

E veshur në kuq e zi, ajo tregoi fizikun për mrekulli në tapetin e kuq./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...