Motra e Icardit do të marrë pjesë në spektaklin italian - Bota Sot
Motra e Icardit do të marrë pjesë në spektaklin italian

Bota e Yjeve

Motra e Icardit do të marrë pjesë në spektaklin italian

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:43
Ivana Icardi

Mauro Icardi nuk po kalon një periudhë aspak të mirë në karrierën e tij sportive, pas problemeve me trajnerin Spalletti, që u shoqëruan me heqjen e shiritit të kapitenit ndaj sulmuesit zikaltër.

Megjithatë nuk mund të thuhet e njëjta gjë për të motrën e tij, Ivana Icardi, e cila është një yll televiziv në rritje dhe po merr terren nga dita në ditë.

Motra e sulmuesit të Interit mori pjesë në edicionin e kaluar të Big Brother Argjentina, ndërsa këtë vit do të marrë pjesë në edicionin italian Grande Fratello, që organizohet nga Mediaset.

Ivana Icardi është bërë shpesh protagoniste, pasi është përfshirë në debate me bashkëshorten e Mauros, Wanda Narën, të cilën e akuzon se nuk lejon të vëllanë t’i qëndrojë pranë familjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...