58 vjeçarja shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
58 vjeçarja shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

58 vjeçarja shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:39
Carol Vorderman

Ajo është yll që e ka fituar dy herë çmimin Rear Of The Year.

Dhe arsyeja është e qartë, derisa Carol Vorderman ekspozoi format trupore në rroba të ngushta, në Londër, gjatë rrugës së saj për në studiot e IVT, përcjell Bota sot.

58 vjeçarja tregoi të pasmet gjigante në pantallona të zinj të ngushtë dhe ekspozoi gjoksin bombastik në një bluzë të ngushtë ngjyrë portokalli./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...