Lauren ekspozon gjoksin dhe të pasmet gjigante - Bota Sot
Lauren ekspozon gjoksin dhe të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Lauren ekspozon gjoksin dhe të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:27
Lauren Goodger

Aktualisht ajo ka qenë duke shijuar pushimet në Dubai.

Dhe Lauren Goodger të mërkurën ka argëtuar ndjekësit e saj në Instagram, me një foto seksi në bikini, pas kthimit në Britani, përcjell Bota sot.

Në imazhin e publikuar, ylli 32 vjeçar ka treguar asetet në pishinë në hotelin Five Palm Jumeirah.

Ajo shfaqet bombastike në bikini të zeza, duke treguar të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...