Më të dashuruar se kurrë, çifti puthje e prekje edhe në plazh - Bota Sot
Më të dashuruar se kurrë, çifti puthje e prekje edhe në plazh

Bota e Yjeve

Më të dashuruar se kurrë, çifti puthje e prekje edhe në plazh

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:05
Olivia Buckland është shfaqur fenomenale të mërkurën me Alex Bowen

Ajo së fundmi e ka pranuar se i dashuri i saj, e motivon atë që të bëj fitness dhe jetë të shëndetshme.

E Olivia Buckland është shfaqur fenomenale të mërkurën me Alex Bowen në plazhin e Barbadosit, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Çifti dukej shumë i dashuruar dhe nuk mund të largonte duart nga njëri-tjetri, as në publik./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...