Oriola Marashin s’ka kush e ndal, format ‘përvëluese’ në të brendshme i tregon! - Bota Sot
Oriola Marashin s’ka kush e ndal, format ‘përvëluese’ në të brendshme i tregon!

Bota e Yjeve

Oriola Marashin s’ka kush e ndal, format ‘përvëluese’ në të brendshme i tregon!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 09:23
Oriola Marashi

Modelja e njohur, Oriola Marashi nuk ka hezituar asnjëherë që ti shfaq asetet e saj pothuajse e zhveshur komplet .

Edhe në postimin e fundi ajo ka treguar se po qëndron në Romë të Italisë dhe nga atje modelja ka sjellur një imazh tejet seksi dhe provokues.

Vetëm në të brendshme dhe maskë në fytyrë, Oriola ka lënë pa fjalë me dukej e saj.

Linjat ‘bombastike’ që modelja nga Shqipëria posedon edhe një herë morën vëmendjen.

Ndryshe, ajo vazhdimisht po sjell fotosesione të ndryshme ndërsa kohë ma parë ka paralajmëruar se planifikon të nis një karrierë muzikore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...