Arbitre më seksi nuk keni parë - Bota Sot
Arbitre më seksi nuk keni parë

Bota e Yjeve

Arbitre më seksi nuk keni parë

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:55
Karolina Bojar

Një 20-vjeçare nga Polonia është konsideruar si arbitrja më seksi në botë. Quhet Karolina Bojar, studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin.

Nuk është një futbolliste, por gjyqtare që jep drejtësi në fushën e blertë. Gjithashtu ushtron edhe modelingun, pasi format fizike do t’ia kishin zili edhe “yjet” më të famshme të pasarelave.

Karolina është një yll në shkëlqim në Instagram dhe jo vetëm.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...