Ujë e sapun, Kiara Tito tregon fytyrën me quka: Hera e parë dhe e fundit që… - Bota Sot
Ujë e sapun, Kiara Tito tregon fytyrën me quka: Hera e parë dhe e fundit që…

Bota e Yjeve

Ujë e sapun, Kiara Tito tregon fytyrën me quka: Hera e parë dhe e fundit që…

Më: 23 mars 2019 Në ora: 06:59
Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tita për herë të parë, ka zbuluar për ndjekësit e saj të shumtë një detaj mjaft interesant në lidhje me fytyrën.

Një ditë më parë, Kiara ka pozuar ujë e sapun për të na treguar se ka quka.

Në foton e publikuar në “Instagram”, ajo duket e freskët dhe e ëmbël, edhe pse kjo mund të jetë hera e parë dhe e fundit që e shohim kështu.

Image

“Hera e parë dhe me shumë mundësi e fundit që qukat e mia shfaqen në Instagram”, shkruan  Kiara bashkëngjitur me foton, duke lënë të kuptohet se nuk i pëlqen fytyra me quka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...