Olivia shfaqet në plazh, më e nxehtë se kurrë - Bota Sot
Olivia shfaqet në plazh, më e nxehtë se kurrë

Bota e Yjeve

Olivia shfaqet në plazh, më e nxehtë se kurrë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 07:49
Olivia Buckland

Olivia Buckland ka zgjedhur që të tregojë asetet e saj bashkë me burrin, Alex Bowen gjatë pushimit të saj në Barbados

Ajo është duke i kaluar pushimet e saj idilike në ishujt Karaibe.

Olivia Buckland ka siguruar që përsëri me asetet e saj të kolme të dal në plazh dhe të nxit debat tek fansat.

Image
Image

Ish “Love Island” (25) duket sensacionale në bikine të bardh, të cilat i përshtaten formave të saj trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...