Këngëtarja dhe aktorja e njohur çmenden në disko në New York - Bota Sot
Këngëtarja dhe aktorja e njohur çmenden në disko në New York

Bota e Yjeve

Këngëtarja dhe aktorja e njohur çmenden në disko në New York

Më: 23 mars 2019 Në ora: 16:45
Jennifer Lawrence dhe Adele

Dy artistet e njohura kanë bërë një festë të çmendur në një bar në New York.

Këngëtarja angleze Adele dhe aktorja e njohur e Hollivud, Jennifer Lawrence u shikuan në festën e organizuar të premten në darkë.

Ata pinë, kërcyen dhe u ‘çmendën’ në këtë festë. Fotot e shkrepura u bënë shumë virale në rrjet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...