Fotografi të rralla, Rita Ora me motrën në shfaqje baleti kur ishin të vogla - Bota Sot
Fotografi të rralla, Rita Ora me motrën në shfaqje baleti kur ishin të vogla

Bota e Yjeve

Fotografi të rralla, Rita Ora me motrën në shfaqje baleti kur ishin të vogla

Më: 23 mars 2019 Në ora: 22:45
Rita Ora

Rita Ora sot është ndër artistet shqiptare më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Vera Ora, nëna e Ritës, përmes rrjeteve sociale ka publikuar disa imazhe të rralla të dy vajzave të saj.

Në fotografitë e shkrepura vite më parë, Rita dhe Elena shihen veshur me veshje të balerinave teksa kishin një shfaqje.

“Rita Ora, Elena Ora në shfaqejen e baletit! Besoj se ëndrrat janë dhënë për një arsye. Ju dua qershiat e mia”, ka shkruar Vera.

Për ndryshe, Rita aktualisht është e angazhuar me turneun e koncerteve në botë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...