Bukuroshja prapë shkëlqen me asete në Barbados - Bota Sot
Bukuroshja prapë shkëlqen me asete në Barbados

Bota e Yjeve

Bukuroshja prapë shkëlqen me asete në Barbados

Më: 25 mars 2019 Në ora: 20:31
Olivia Buckland

Bukuroshja e Love Island, Olivia Buckland duket se ka shtuar peshë më shumë se duhet derisa ka “nxehur” atmosferën nga një paraqitje e saj me burrin në pushime në Barbados

Ajo ishte temë e akuzave të fansave që ka shtuar peshë, gjë që shihet edhe nga fotot, por bukuroshja nuk shqetësohet me këtë dhe po vazhdon ti tregojë asetet nga pushimet e saj.

Olivia Buckland në fakt ka qeshur me këtë dhe ka treguar asetet e saj fantastike derisa është paraqitur me bikine leopart duke marrë ngjyrë nga dielli i Karaibëve bashkë me burrin e saj, Alex Bowen të hënën.

Ylli i Love Island (25) thjesht në këtë paradë të saj ka treguar të pasmet e saj seksi, gjoksin dhe çdo aset të mundshëm të saj. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...