Një trup si të 53 vjeçares Elizabeth Hurley - Bota Sot
Një trup si të 53 vjeçares Elizabeth Hurley

Bota e Yjeve

Një trup si të 53 vjeçares Elizabeth Hurley

Nga: Bota sot Më: 25 mars 2019 Në ora: 23:23
Elizabeth Hurley

Ajo bëri famën kur u paraqit në premierën e Four Weddings and a Funeral në Londër me të dashurin e saj Hugh Grant, në vitin 1994.

Dhe 25 vite më pas Elizabeth Hurley u kthye me të njëjtin fustan të ridizajnuar, duke u shfaqur e mahnitshme dhe duke treguar se mosha për të është vetëm numër, përcjell Bota sot.

Aktorja 53 vjeçare mori gjithë vëmendjen me fustanin e zi në të cilin ekspozonte hiret trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...