Rita Ora si një ‘barbie’ rrugëve të New Yorkut, duket e buzëqeshur pas rikthimit te ish-i dashuri - Bota Sot
Rita Ora si një ‘barbie’ rrugëve të New Yorkut, duket e buzëqeshur pas rikthimit te ish-i dashuri

Bota e Yjeve

Rita Ora si një ‘barbie’ rrugëve të New Yorkut, duket e buzëqeshur pas rikthimit te ish-i dashuri

Më: 26 mars 2019 Në ora: 19:11
Rita Ora

Stili i saj i egër i ka dhënë statusin e mbretëreshës së modës.

Rita Ora rrëmbeu edhe një herë vëmendjen të martën pas daljes nga hoteli ku po qëndronte në New York, shkruan DailyMail.

E veshur me një bluzë të guximshme ngjyrë rozë të ndezur, dhe kombinuar me një minifund të zi, Rita dukej si një ‘barbie’.

Rita dukej e ndjeshme në ansamblin e saj që po jepte një spërkatje të ngjyrave me bluzën rozë dhe disa detaje të strukturuara me shpatullat e mbuluara me pupla dhe pantallona të gjera me lëkurë të butë, duke i dhënë asaj gjithashtu një pamje seksi.

Këngëtarja shqiptare ishte “zemërthyer” në fillim të këtij muaji, kur u nda nga aktori i Hollywoodit, Andrew Garfield, 35 vjeç, pas një lidhje katër mujore.

Interpretuesja e hitit “Hot Right Now” thuhet se është kthyer në krahët e ish-të dashurit tjetër, muzikantit Andre Watt.

Këtë e kanë thënë burimet e The Sun, teksa vet dyshja ende nuk janë prononcuar lidhur me këtë çështje.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...