Gigi Hadid, vishet me bikine rozë - Bota Sot
Gigi Hadid, vishet me bikine rozë

Bota e Yjeve

Gigi Hadid, vishet me bikine rozë

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2019 Në ora: 16:26
Gigi Hadid

Ajo ishte fotografuar duke shijuar festivalin e muzikës popullore në Kaliforni gjatë fundjavës me shoqet Kendall Jenner dh Hailey Baldëin.

Dhe Gigi Hadid, 23 vjeqare të hënën u relaksu në pishinën e turistëve, pas një fundjave të kaluar në Cochella dhe e tregoj atë në Instagram.

Supermodelja amerikane tregoj figurën e saj me bikine ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...