Nicole i jep hijeshi Instagramit - Bota Sot
Nicole i jep hijeshi Instagramit

Bota e Yjeve

Nicole i jep hijeshi Instagramit

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2019 Në ora: 17:03
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger i dha Instagramit të saj një pamje të re, derisa ajo po përgatitej në prapaskenë të hënën, duke shpërndarë kështu katër foto të reja.

Ajo u shfaq me një fustan të hapur, derisa ishte vërshuar nga një grup artistësh dhe stilistësh.

Duke theksuar buzët e saj të kuqe, Nicole dukej mahnitëse në këtë foto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...