Enca kësaj radhe ekspozon të pasmet - Bota Sot
Enca kësaj radhe ekspozon të pasmet

Bota e Yjeve

Enca kësaj radhe ekspozon të pasmet

Më: 17 prill 2019 Në ora: 06:07
Enca Haxhiu

Derisa nuk ka çfarë bën dhe nuk është se po realizon projekte të reja muzikore, Enca Haxhiu ilaçin është duke e gjetur në rrjete sociale

Kështu ka bërë ajo me dy fotografi që ka postuar sot dy fotografi ku në njërën ekspozon të pasmet e saj të mëdha.

Enca, njihet për format e saj të kolme, derisa këtë vit ende nuk ka ardhur me ndonjë këngë të re, pos koncertit të saj që ajo e mbajti në Kurdistan.

Image
Image
Image

Por, kjo nuk e ka ndaluar Encan që të jetë aktive në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...