Gruaja “bombë” e ish-sulmuesit të Milanit provokon me foto “hot” para dushit - Bota Sot
Gruaja “bombë” e ish-sulmuesit të Milanit provokon me foto “hot” para dushit

Bota e Yjeve

Gruaja “bombë” e ish-sulmuesit të Milanit provokon me foto “hot” para dushit

Më: 17 prill 2019 Në ora: 06:28
Majooh

Karriera e Lucas Ocampos nuk ka shkuar në drejtimin e duhur, duke qenë se ka njohur shumë huazime dhe pak hapësirë për të luajtur rregullisht.

Pasi e provoi për një sezon te Milani, 24-vjeçari argjentinas u rikthye te Marseille, ku këtë sezon ka luajtur në 28 ndeshje dhe ka shënuar vetëm 3 gola. Gjithsesi në dashuri ka pasur fat tjetër. 

Prej më shumë se dy vitesh është i martuar me Majooh Barbeito, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Ajo vlerësohet si një nga femrat më të kompletuara me linjat e saj perfekte, që kujdeset së tepërmi me ushtrime fizike dhe palestër.

Image
Image
Image
Image

Majooh nuk ngurron të tregojë rezultatet e aktivitetit të saj, madje shpeshherë i kalon edhe limitet duke postuar foto vërtet “hot”, siç është edhe kjo para dushit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...