Rihanna me plotë stil në New York - Bota Sot
Rihanna me plotë stil në New York

Bota e Yjeve

Rihanna me plotë stil në New York

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2019 Në ora: 11:43
Rihanna

Ajo aktualisht ka mbushur faqet rreth kopertinës së Harper Bazaar me disa veshje të quditshme.

Dhe Rihanna vazhdoj të shfaqet me po aq stil edhe të martën në mbrëmje.

Përkundrazi, këngëtarja zgjedhi të vesh xhinse të gjera tek këmba dhe këmishë të ngashme kur doli për darkë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...