Tamara Ecclestone në bikine tregon trupin 'seksi' - Bota Sot
Tamara Ecclestone në bikine tregon trupin 'seksi'

Bota e Yjeve

Tamara Ecclestone në bikine tregon trupin 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 18:23
Tamara Ecclestone

Ato e shndërrojnë pushimin e Pashkëve nga shkolla në një pushim tjetër luksi.

Dhe Tamara Ecclestone 34 vjeqare dukej në qiellin e nëntë, derisa [ shijonte një ditë të lumtur në plazh të mërkurën me bashkëshortin Jay Rutland dhe vajzën e tyre Sophia.

Ylli dukej e mrekullushme në bikine të gjelbërta, duke treguar figurën e saj mahnitëse gjatë një shëtitje përgjatë bregut.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...