"Engjëlli" i Victoria Secret, shfaqet 'seksi' me bikine - Bota Sot
"Engjëlli" i Victoria Secret, shfaqet 'seksi' me bikine

Bota e Yjeve

"Engjëlli" i Victoria Secret, shfaqet 'seksi' me bikine

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2019 Në ora: 17:41
Barbara Palvin

Ajo zyrtarisht ka fituar 'krahët e saj' në Victoria Secret Angel muajin e kaluar.

Dhe Barbara Palvin e dëhsmoj karrierën e saj në pistë të modës kur u shfaq në një fushatë të re promovuese për Calzedonia të premten.

Modelja 25 vjeqare dukej mahnitëse në një seri të shtënash, kur u shfaq me rroba banjo të ndritshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...