Kim Kardashian ua uron pashkët e veshur kaq 'seksi' - Bota Sot
Kim Kardashian ua uron pashkët e veshur kaq 'seksi'

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ua uron pashkët e veshur kaq 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2019 Në ora: 09:27
Kim Kardashian

Ajo sapo ka nisur pushimin e saj të dytë në Bali të Indonezisë.

Dhe Kim Kardashian u shfaq e mrekullueshme derisa zbuloj foto të festës ditën e dielë.

Ylli 38 vjeqar kishte veshur rroba të shtrënguara gjarpëri, e që më pas shpërndau fotot me 135 milionë ndjekësit e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...