Nuk i 'beson' vetes, mban gjoksin me duar - Bota Sot
Nuk i 'beson' vetes, mban gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Nuk i 'beson' vetes, mban gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2019 Në ora: 09:35
Katie Price

Ajo shpesh rri në vendet tropikale me të dashurin e saj Kris Boyson.

Dhe Katie Price vendosi për një pushim shumë të nevojshëm pasi vendosi të qëndroj në det në një vend luksoz në Tajlandë.

Nëna e pesë fëmijëve, 40 vjeqarja kishte veshur bikine të zjarrta ngjyrë neoni, derisa relaksohej në vendpushimin e Celes Beachfront.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...