Barbala Palvin tregon linjat, zhvishet për koleksionin e ri - Bota Sot
Barbala Palvin tregon linjat, zhvishet për koleksionin e ri

Bota e Yjeve

Barbala Palvin tregon linjat, zhvishet për koleksionin e ri

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2019 Në ora: 17:00
Barbara Palvin

Ajo e ka konfimuar zyrtarisht se është një engjëll i Victoria Secret, nga muaji i kaluar.

Dhe Barbara Palvin 25 vjeqare tregoj trupin e saj në plazh, duke promovuar kështu fushatën e re të koleksionit Calzedonia.

Modelja hungareze u shfaq me bikine dy pjesëshe, ku morë vëmendje kthesat e saj të bujshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...