Aksesori nga i cili Nevina Shtylla nuk ndahet asnjëherë dhe që shkon, praktikisht me çdo gjë!!! - Bota Sot
Aksesori nga i cili Nevina Shtylla nuk ndahet asnjëherë dhe që shkon, praktikisht me çdo gjë!!!

Bota e Yjeve

Aksesori nga i cili Nevina Shtylla nuk ndahet asnjëherë dhe që shkon, praktikisht me çdo gjë!!!

Më: 23 prill 2019 Në ora: 19:54
Nevina Shtylla

Moderatorja bukuroshe është përgjithësisht mjaft e thjeshtë, dhe nuk preferon pamjen e rënduar, edhe pse I përdor dhe aksesorët, por në mënyrë mjaft të moderuar. Ka dicka ama, nga  e cila prezantuesja e “ Procesi Sportiv“ nuk heq dorë: ora.

Edhe pse I ndërron, duke I kombinuar me veshjen, Nevina orët e dorës i ka të preferuarat e saj, ndërsa në përgjithësi aksesorët që përdor janë tejet të lehtë dhe elegante, duke dëshmuar kështu një prirje të qartë drejt të natyrshmes.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...