Emily ngrit temperaturat në Malibu - Bota Sot
Emily ngrit temperaturat në Malibu

Bota e Yjeve

Emily ngrit temperaturat në Malibu

Nga: Bota sot Më: 24 prill 2019 Në ora: 12:59
Emily Ratajkowski

Ajo është e njohur për linjat e saj seksi trupore të cilat i ekspozon si në pista të modës, si në revista e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Por Emily Ratajkowski e shndërroi plazhin në Malibu në një set fotografik personal të martën, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini njëpjesësh, modelja 27 vjeçare tregoi hiret trupore të mahnitshme.

Barku i sheshtë, gjoksi seksi, të pasmet dhe këmbët e gjata po ashtu seksi, e bënin atë të merrte gjithë vëmendjen, derisa ngriti temperaturat./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...