Shkëlqeni me veshjet e Kylie Jenner - Bota Sot
Shkëlqeni me veshjet e Kylie Jenner

Bota e Yjeve

Shkëlqeni me veshjet e Kylie Jenner

Më: 25 prill 2019 Në ora: 17:46
Kylie Jenner

Ylli televiziv, Kylie Jenner, çdo herë komentohet për veshjet e saj.

Adhuruesit e saj gjatë tërë kohës mundohen dhe kanë dëshirë që të vishen si ajo.

Ju duhet së paku një herë të visheni si Kylie Jenner që të dukeni bukur.

Këtu më poshtë keni disa nga kombinimet e Jenner që preferohet t’i vishni nga Steal her style:

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...