Amber Heard shfaqet pa sytjena - Bota Sot
Amber Heard shfaqet pa sytjena

Bota e Yjeve

Amber Heard shfaqet pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2019 Në ora: 19:05
Amber Heard

Ajo u paraqit si njëra ndër më të mirat e Kanës këtë vit.

Dhe Amber Heard u përpoq përsëri ta bëj të njëjtën të premten në festivalin vjetor të filmit.

Aktorja amerikane 33 vjeqare rrezikoj kur u shfaq pa sytjena, me një fustan ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...