Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn - Bota Sot
Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn

Bota e Yjeve

Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn

Më: 20 maj 2019 Në ora: 10:17
Luana Vjollca

Prej disa ditësh  moderatorja e njohur Luana Vjollca është në Venecia ku dhe po kalon disa ditë pushimi. Në postimet e ndryshme në Instagram,ajo  tregoi se ishte e shoqëruar nga motra e saj Marina dhe reperi Getoar Selimi.

Mirëpo, së fundmi është zbuluar se së bashku me çiftin e njohur dhe Luanën është edhe i dashuri i kësaj të dytës Krenar Çoçaj.

Në disa foto të siguruara nga ‘Iconstyle.al’, Luana shihet teksa ndodhet duke pritur në një prej ndërtesave historike të Venecias së bashku me Krenarin, Marinën dhe Getoarin.

Siç dihet çifti ka më shumë se tre vite bashkë, mirëpo ende nuk e kanë bërë lidhjen publike pavarësisht se në media qarkullojnë foto të tyre së bashku.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...