“Gol” jashtë fushe, futbollisti i Bajernit prezanton partneren e re - Bota Sot
“Gol” jashtë fushe, futbollisti i Bajernit prezanton partneren e re

Bota e Yjeve

“Gol” jashtë fushe, futbollisti i Bajernit prezanton partneren e re

Më: 21 maj 2019 Në ora: 22:43
Shanon de Lima

Hames Rodrigez duket se tashmë ka nisur një histori të re dashurie. Futbollisti i Bajernit të Mynihut gjatë festimeve të titullit shoqërohej nga parterja e tij e re.

Ajo është venezueliane dhe është një modele.

Shanon de Lima mori të gjithë vëmendjen në festimet e titullit kampion. Ajo ka qenë e martuar me Mark Antoni dhe është divorcuar me të 2 vjet më parë. Ndërkohë që edhe Rodrigez ka qenë i martuar me Daniela Ospina, me të cilën ka edhe një vajzë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...