Victoria, një 44 vjeçare e rinuar - Bota Sot
Victoria, një 44 vjeçare e rinuar

Bota e Yjeve

Victoria, një 44 vjeçare e rinuar

Më: 23 maj 2019 Në ora: 07:39
Victoria Silvstedt

Victoria Silvstedt, (44) ka treguar trupin e saj të rinuar në një kostum larje të kaltër derisa shihet duke u relaksuar në Cannes

Ajo është njëra prej vajzave që vazhdimisht në udhëtime nëpër botë derisa ajo e ka dominuar industrinë e modës dhe bukurisë.

Ajo është paraqitur si një modele e vërtetë, e rinuar gjatë paraqitjes së sotme në edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Bukuroshja suedeze, ka treguar asetet e saj dhe është vlerësuar për të gjitha këto nga kritikët e modës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...