Rihanna shkëlqen në xhaketën e bardhë - Bota Sot
Rihanna shkëlqen në xhaketën e bardhë

Bota e Yjeve

Rihanna shkëlqen në xhaketën e bardhë

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2019 Në ora: 14:45
Rihanna

Rihanna shkëlqen në një xhaketë  të bardhë në Fenty të Parisit  pasi zbuloi se ajo jetonte në Londër për një vit.

Dhe Rihanna filloi turne promovuese për markën e re në një prezantim pop-up të mërkurën në Paris, shkruan Daily Mail, transmeton Bota sot.

Këngëtarja 31 vjeçare dukej për mrekulli e veshur me një xhaketë të bardhë derisa prezantoi veshjet e saj, këpucë dhe aksesorë të ndryshëm.

Ajo ka bashkuar forcat me grupin luksoz LVMH për të lançuar 'Fenty', markën e saj të rrobave, këpucëve dhe aksesorëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat