Rita Ora dhuron një tjetër koncert fantastik, performon para një numri të madh adhuruesish - Bota Sot
Rita Ora dhuron një tjetër koncert fantastik, performon para një numri të madh adhuruesish

Bota e Yjeve

Rita Ora dhuron një tjetër koncert fantastik, performon para një numri të madh adhuruesish

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:45
Rita Ora

Rita Ora ka filluar përsëri me koncertet nga turneu i saj botëror ‘Phoenix’

29 vjeçarja koncertin e radhës e ka mbajtur qytetin  Bournemouth të Anglisë, shkruan Indeksonline.

Rita ka publikuar imazhe nga nata e mbrëmshme  në të cilat shihet një numri i madh i adhuruesve që janë mbledhur për ta ndjekur nga afër këngëtaren shqiptare.

“Phoenix Tour, Bournemouth ne kemi goditur mbrëmë, faleminderit. Shtëpia ime Londër ti je në radhë” ka shkruar Rita në imazhet e postuara.

Këngëtarja ka qenë mjaft e angazhuar së fundi , ajo në një intervistë të realizuar ditë më parë deklarojë se për shkak të angazhimeve në karrierë ka lë anash jetën personale dhe se aktualisht është beqare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...