Jessica Alba bleu shtëpinë e ëndrrave - Bota Sot
Jessica Alba bleu shtëpinë e ëndrrave

Bota e Yjeve

Jessica Alba bleu shtëpinë e ëndrrave

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2019 Në ora: 21:39
Jessica Alba, Cash Warren

Jessica Alba momentalisht i ka të gjitha.

Aktorja dhe biznismenja 38 vjeqare dukej shumë e lumtur me djalin e saj 16 muajsh Hayes, pasi ajo dhe familja e saj, kanë shtëpinë e tyre të ëndrrave e cila u paraqit në kopertinën e Architectural Digest, për muajin maj.

Vajzat e saj, 10 vjeqarja Honor dhe Haven shtatëvjeqare, dukeshin duke luajtuar në sfond në oborrin e shtëpisë mahnitëse në Beverly Hills.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...