Kendall Jenner në motor uji e jaht luksoz me shoqen dhe nënën - Bota Sot
Kendall Jenner në motor uji e jaht luksoz me shoqen dhe nënën

Bota e Yjeve

Kendall Jenner në motor uji e jaht luksoz me shoqen dhe nënën

Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:33
Kendall Jenner

Kendall Jenner është parë kohët e fudit thuajse në çdo tapet të kuq në evente të ndryshme dhe dje është fotografuar nga paparacët në një jaht super luksoz së bashku me nënën e saj Kris Jenner dhe më të mirën Bella Hadid teksa niseshin nga Kana drejt Monakos.

Gjithashtu Kendall është parë teksa bën shëtitje të ndryshme me motorr uji fare e vetme e madje duket se e shijon jo pak këtë gjë.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...