Me bikini ne plazh, Erjona Sulejmani ngre temperaturat me linjat e saj - Bota Sot
Me bikini ne plazh, Erjona Sulejmani ngre temperaturat me linjat e saj

Bota e Yjeve

Me bikini ne plazh, Erjona Sulejmani ngre temperaturat me linjat e saj

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 11:16
Erjona Sulejmani

Ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, nuk ndalon së rrituri temperaturat në këtë fillim vere.

Në “Instagram”, ajo ka postuar një foto me bikini, ku dalin në pah linjat e saj seksi. Modelja shqiptare momentalisht është në Sardenja dhe nuk nguron të ndajë me fansat, format e saj.

Sulejmani është shumë “guximtare” në rrjetet sociale, pasi shpesh poston foto të “nxehta”, që marrin shumë pëlqime dhe komente.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...