Kim vishet ngushtë, për të shfaqur linjat - Bota Sot
Kim vishet ngushtë, për të shfaqur linjat

Bota e Yjeve

Kim vishet ngushtë, për të shfaqur linjat

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2019 Në ora: 21:30
Kim Kardashian

Kim dhe Kourtney ishin duke punuar shumë të mërkurën derisa po filmonin skenat e shout televiziv të familjes së tyre.

Motrat arritën me Range Rover në një restaurant organik.

Kim 38 vjeqar kishte veshur një ansambël ngjyrë të zezë për të treguar linjat e saj të famshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...