Ja çfarë bën Irina Shayk pas ndarjes - Bota Sot
Ja çfarë bën Irina Shayk pas ndarjes

Bota e Yjeve

Ja çfarë bën Irina Shayk pas ndarjes

Nga: Bota sot Më: 7 qershor 2019 Në ora: 22:48
Irina Shayk

Ajo është ndarë nga i dashuri i saj afatgjatë Bradley Cooper të enjten pas një romance katërvjeqare.

Dhe Irina Shayk u fotografua me vajzën e saj Lea de Seine në një studio të fëmijëve, kur puthi vajzën në ballin e saj.

Irina kishte veshur një fustan bardhë e zi gjatë shëtitjes së saj, derisa mbante në duar vajzën e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...