Jessica Alba na sjell verën me këto imazhe - Bota Sot
Jessica Alba na sjell verën me këto imazhe

Bota e Yjeve

Jessica Alba na sjell verën me këto imazhe

Nga: Bota sot Më: 8 qershor 2019 Në ora: 10:37
Jessica Alba

Vera është këtu dhe kjo do të thotë se është koha për të dalë me tone të ndritshme dhe të gëzuara.

Dhe Jessica Alba u shfaq me një stil me diell, derisa mori pjesë në hapjen e studios për kujdes ë lëkurës në Beverly Hills, më burrin e saj Cash Warren.

Aktorja 38 vjeqare dukej e bukur e veshur me një fustan me lule.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...