Olivia Culpo me veshje transparente - Bota Sot
Olivia Culpo me veshje transparente

Bota e Yjeve

Olivia Culpo me veshje transparente

Nga: Bota sot Më: 8 qershor 2019 Në ora: 10:46
Olivia Culpo

Ajo tashmë nuk është e panjohur për të marrë vëmendje, derisa shfaqet para kamerave në ngjarjet e profilit të lartë.

Dhe shoqet e mira Olivia Culpo dhe Cara Santana ishin veshur për të bërë përshtypje në një darkë argëtuese në restaurantin Catch në Los Anxhelos të premten mbrëma.

Ish Miss Universi, ishte e sigurt për të kthyer kokat me një veshje gjysëm të zezë kur arriti në vendin e ngjarjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...