Arta Elezaj në pushime, provokuese dhe atraktive - Bota Sot
Arta Elezaj në pushime, provokuese dhe atraktive

Bota e Yjeve

Arta Elezaj në pushime, provokuese dhe atraktive

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 19:21
Arta Elezaj

Ajo bëri famë nga roli i ‘Xhakartës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’.

Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë janë disa nga gjërat që e karakterizojnë jetën e saj.

Prej ditësh, Arta ka filluar pushimet e hershme bregdetare dhe padyshime pozat në bikini nuk do të mungonin nga ajo.

Edhe imazhi i fundit që ajo ka hedhur në ‘Instagram’ nuk kaloj pa vëmendje, Arta tregoj asetet e saj të formësuara në një fotografi e veshur me një palë bikin të kombinuar me kapele e që dukej seksi dhe në super formë.

Ndryshe, përveç në serialin ‘O Sa Mirë’, Arta së fundi pati një eksperiencë edhe në një serial në Shqipëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...